Lumen Office, ul. Złota 59, Warszawa

12/04/2018

This event has taken place

ABOUT

Śniadanie networkingowe dotyczące prywantego rynku najmu (Private Rental Sector) zostało zorganizowane przez firmę  Cushman & Wakefield we współpracy z TPA Poland, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie wśród deweloperów oraz inwestorów instytucjonalnym rynkiem najmu projektów mieszkaniowych.

Śniadanie networkingowe odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2018 r. w godzinach 10.00 – 12.00 w pomieszczeniach konferencyjnych firmy Cushman & Wakefield na VIII piętrze budynku LUMEN OFFICE w Warszawie przy ul. Złotej 59 (wejście od ulicy Emilii Plater).

Wydarzenie będzie prowadzone w języku polskim i jest bezpłatne.

Podczas wydarzenia eksperci z firmy Cushman & Wakefield TPA skoncentrują się na inwestycjach instytucjonalnych w polskim PRS.

Główne tematy wystąpień:

    • Rynek mieszkań na wynajem w Europie. Praktyczne aspekty i możliwości rozwoju w Polsce
    • Finansowanie projektów mieszkaniowych na wynajem oraz struktury kapitałowe w Polsce
    • Najważniejsze aspekty podatkowe dla deweloperów i inwestorów w polskim prywatnym sektorze nieruchomości na wynajem

Organizatorzy i współorganizatorzy:

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera klientów w podejmowaniu decyzji wpływających na sposób, w jaki ludzie pracują, robią zakupy i spędzają wolny czas. Dogłębna znajomość rynków lokalnych oraz globalna perspektywa naszych 45 tysięcy pracowników w ponad 70 krajach, a także wykorzystanie unikalnej platformy nowoczesnych rozwiązań, pozwalają najemcom i inwestorom na optymalizację wartości nieruchomości. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych na świecie. Jej przychody są szacowane na 6 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą pośrednictwo w wynajmie powierzchni, kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, zarządzanie obiektami (C&W Services), globalna obsługa najemców, zarządzanie inwestycjami i aktywami (DTZ Investors) oraz usługi w zakresie realizacji projektów i inwestycji deweloperskich, reprezentacji najemców, wyceny i doradztwa.

TPA jest wiodącą międzynarodową grupą konsultingową świadczącą kompleksowe usługi doradztwa biznesowego w 11 krajach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej. W Polsce TPA należy do grona liderów wśród firm doradczych. Zapewnia międzynarodowym koncernom oraz dużym przedsiębiorstwom krajowym efektywne rozwiązania biznesowe z zakresu strategicznego doradztwa podatkowego, doradztwa transakcyjnego i corporate finance, audytu finansowego, outsourcingu księgowego i administracji płacowej, a także doradztwa personalnego. TPA jest niezależnym członkiem Baker Tilly Europe Alliance, w związku z czym może oferować swoim klientom usługi jednej z największych na świecie sieci doradców podatkowych, audytorów, księgowych i konsultantów biznesowych.

SCHEDULE

12/04/2018

TIME ACTIVITY Lumen Office, ul. Złota 59, Warszawa
Rejestracja
Powitanie i wystąpienia
Networking i dyskusja
Podsumowanie

DOWNLOADS

REGISTRATION FORM

W przypadku problemów z rejestracją, należy wejść w ten link

Wypełniając powyższy formularz oraz deklarując udział w śniadaniu networkingowym, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych – na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia, z uwagi na brak miejsc lub rejestrację firmy oferującej rozwiązania konkurencyjne względem tematyki spotkania.

 

SPEAKERS

MIRA KANTOR – PIKUS
Partner, Dyrektor ds. Doradztwa kapitałowego, dłużnego i finansowania strukturyzowanego, Dział Rynków Kapitałowych, Cushman & Wakefield

Mira jest Partnerem w Cushman & Wakefield i jest odpowiedzialnaod 5 lat za doradztwo strategiczne w ramach Rynków Kapitałowych skupione na strukturach kapitałowych, aranżacji długu, feasibility study dot. projektów deweloperskich, pozyskiwaniu kapitału, zarządzaniu długiem, restrukturyzacji oraz wsparciu przy tworzeniu struktur funduszowych. Mira ma ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe w bankowości, branży inwestycyjnej, finansowaniu tak nieruchomości jak i firm. Przed dołączeniem do Departamentu Rynków Kapitałowych Mira pracowała wiele lat w ING Lease na kierowniczych stanowiskach i była min. odpowiedzialna za finansowanie strukturyzowane w Europie Centralnej i Wschodniej. Mira uczestniczyła w zamykaniu wielu transakcji nieruchomościowych, doradztwie dłużnym i zarządzaniu długiem tak dotyczącym portfela nieruchomościowego dla funduszy jak i pojedynczych aktywów, tworzeniu strategii funduszowych oraz tworzeniu rozwiązań opartych na finansowaniu strukturyzowanym tak dla polskich jak i międzynarodowych klientów. Mira posiada dyplom  Politechniki Warszawskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej. Dodatkowo Mira ukończyła  Podyplomowe Studium Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Mira posiada także tytuł Executive MBA.

KATARZYNA KOTKOWSKA
MRICS, Associate, Starszy Rzeczoznawca, Dział Wycen i Doradztwa / Dział Doradztwa i Badań Rynkowych, Cushman & Wakefield

Katarzyna posiada uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego i jest Członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (MRICS).        W Dziale Wycen i Doradztwa odpowiada za przygotowywanie wycen, w tym wycen portfeli nieruchomości dla klientów polskich i międzynarodowych oraz za zarządzanie usługami doradczymi z zakresu analiz rynku, feasibility study oraz raportów highest&best use. Katarzyna posiada 10 lat doświadczenia w branży nieruchomości. Zanim dołączyła do Cushman & Wakefield, pracowała w Dziale Wycen i Doradztwa w Savills.  Katarzyna jest absolwentką Finansów i Bankowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów podyplomowych w zakresie Wyceny Nieruchomości na Uniwersytecie Warszawskim. Studiowała również w College of Estate Managementna Uniwersytecie w Reading.

MAŁGORZATA DANKOWSKA
Doradca podatkowy, Partner kierująca działem doradztwa dla nieruchomości i warszawską praktyką podatkową, TPA Poland

Małgorzata jest Partnerem odpowiedzialnym za zespół ds. nieruchomości oraz warszawską praktykę podatkową. Specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym i restrukturyzacyjnym. Ma bogate doświadczenie w zakresie transakcji związanych z nabywaniem, zbywaniem, a także restrukturyzacją finansowania nieruchomości komercyjnych. Przeprowadziła liczne projekty restrukturyzacyjne w zakresie optymalizacji struktury holdingowej i uzyskiwania korzystnych rozwiązań podatkowych, włączając w to połączenia, likwidacje czy wymiany udziałów. Jest specjalistą w zakresie doradztwa dla funduszy inwestycyjnych. Jest autorką i współautorką licznych publikacji o tematyce podatkowej, w tym „Inwestycje instytucjonalne w polskim prywatnym sektorze nieruchomości na wynajem”, „Rewolucja w CIT”, „Real estate guidebook”. Prelegentka na wielu konferencjach i szkoleniach o tematyce podatkowej, jurorka konkursów branżowych. W 2013 roku została wyróżniona drugim miejscem w rankingu Dziennika Gazeta Prawna w kategorii najlepszych doradców podatkowych w zakresie fuzji i przejęć. International Tax Review uhonorował Małgorzatę w 2017 r. tytułem Women in Tax Leaders.